AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përplasen dy tragete në Portin e Durrësit

Dy tragete janë përplasur në Portin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë.

Trageti i Ankonës që ishte duke u nisur është përplasur me një target që ishte ankoruar.

Bëhte me dije se rimojkiatorët po punojnëpër zhvendojsen e tyre. Shkak për këtë përplasje është bërë era e fortë që ka përfshirë bregdetin e Durrësit.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *