Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Pasagjeri pëson arrest kardiak, anulohet fluturimi i avionit që ishte nisur për në Rinas

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në aeroportin e Malpensas në Milano.

Një pasagjer i cili po bëhej gati të fluturonte me linjën Milano-Tiranë, ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë është shtyrë edhe fluturimi.

Avioni ishte parashikuar për tu nisur nga Milano në Tiranë në orën 20.00 ndërkohë që fluturimi është anuluar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *