Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk mirëmbajti rrugët për të cilat merrte fonde, kallzohet penalisht për herë të dytë kompania Geci

Pas kallzimit penal ndaj firmës “Geci” për mos mirmbajtjen e superstradës Milot-Lezhë, gjë e cila çoj në bllokimin e sajë për më shumë se 15 orë, kjo firmë kallzohet penalisht edhe për mos mirmbajtjen e rrugës Ura e Ulzës-Shkopet.

Kompania “Geci” është kallëzuar penalisht për akuzën e shpërdorimit të detyrës.

Bizneset që ndodhen anës rrugës që kishte për të mirëmbajtur Geci shprehen se ata nuk kanë parë asnjë makinë që të pastrojë borën, dhe kanë qenë vetë ata që kanë ndihmuar banorët e bllokuar në mjetet e tyre për orë me radhë.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.