Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Nisja e fushatës së 25 prillit, Lulzim Basha mbërrin në sheshin Nënë Tereza

Kryetari i Partisë Demokratike ka mbërritur në sheshin Nënë Tereza, ku PD-ja celi sot zyrtarisht fushatën për zgjedhjet e 25 prillit.

Kreu i PD-së ka kaluar mes turmës së madhe të mbështetësve të Partisë Demokratike, të cilët i ka përdhëndetur nga afër në shenje falenderimi për ardhjen e tyre.

Duke mos mundur t’i takojë të gjithë nga afër, të tjerët Basha i ka përshëndetur me dorë nga larg.

Fushatën e Partisë Demokratike e ka nisur zyrtarisht tenori i famshëm, Kastriot Tusha, i cili këndoi live himnin e flamurit, në këndimin e të cilit e shoqeruan të pranishmit, përfshirë dhe Bashën.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.