Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Ndërron jetë në spital një nga të plagosurit në Durrës (Emri)

Ka ndërruar jetë një nga personat e plagosur mbrëmjen e sotme pas përplasjeve me armë në Durrës. Mësohet se ka ndërruar jetë në spital Armando Baboçi, ndërkohë që vijon të jetë në kujdesin e mjekëve Erlad Gjini, djali i tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në një lokal në Durrës, ku sipas policisë pas një konflikti me mjetë të forat e më pas me armë zjarri kanë mbetur të plagosur shtetasit Armando Baboci 39 vjeç, i cili ndërroi jetë në spital dhe Erald Gjini 19 vjeç, djali i tij.( Ky i fundit ka ndërruar mbiemrin)

Policia njoftoi po ashtu se ka shoqëruar 6 shtetas dhe mes tyre është autori i ngjarjes, por nuk jepen të dhëna për shkak të hetimit.

Fax News ka siguruar edhe pamjet e vendit të përplasjes mes personave ku shihet se jashtë ambienteve të lokalit është krijuar një kaos total.

Policia njofton zyrtarisht se në lagjen nr.13. Durrës, pas një konflikti të çastit me mjete të forta e më pas me armë zjarri midis disa personve, janë plagosur me armë zjarr shtetasit A..Baboci, dhe E.Gjini, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shoqëruar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës 6 shtetas dhe mes tyre është autori i ngjarjes, por nuk jepen të dhëna për shkak të hetimit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *