Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Merr fund karantina e plotë, nga sot rinisin udhëtimet drejt Italisë

Nga dita e sotme rinisin udhëtimet në drejtim të Italisë me target në linjen Durrës-Bari, pas kufizimit të lëvizjes në kuadër të parandalimit të përhapjes së COVID-19.

Kompanitë e trageteve njoftojnë pasagjerët se mund të udhëtojnë nënshtetasit italianë dhe ato që kanë leje qendrimi.

Në njoftim thuhet se udhëtimet do të kryhen vetëm në linjën Durrës-Bari.

“Duke filluar nga sot të gjithë pasagjerët me nënshtetësi italiane ose me leje qëndrimi në Itali mund të udhëtojnë vetëm nga Durrësi në Bari”, përfundon njoftim.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *