AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Lëkundje të fuqishme tërmeti ndjehen në Tiranë, alarm edhe në Durrës

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë në vendin tonë lëkundjet e të cilit kanë shkaktuar panik të madh.

Lëkundjet janë ndjerë në kryeqytet tepër të forta ndërsa pritert në vijiim të njihemi me epiqendrën dhe madhësinë e tij.

Lëkundje të forta raportojnë gazetarët e rretheve janë ndjerë edhe në Durrës dhe qytete të tjera të vendit

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *