Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kërkoi të shtrohej në spital psikiatrik, Apeli merr vendimin për agresorin e sulmit me thikë në xhami

Gjykata e Apelit ka vendosur të rrëzojë kërkesën e Rudolf Nikollit për tu shtruar në një spital psikiatrik.

Avokati i Rudolf Nikollaj, i cili në 19 prill plagosi me thikë 5 persona në xhaminë Dine Hoxha në Tiranë, kërkoi lirimin nga qelia të tij dhe shtrimin e tij në spitalin psikiatrik.  Avokati Isuf Shehi depozitoi kërkesën në Gjykatën e Apelit të Tiranës, ku kërkonte shtrimin dhe trajtimin e Rudolf Nikollaj në spitalin psikiatrik.

Kërkesë kjo e cila nuk mori miratimin e gjykatës duke u rrëzuar ditën e sotme.

Vijon…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.