Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Banesa u përfshi nga flakët në Laç, ndërron jetë fëmija 2-vjeçar

Një zjarr ka rënë në një banesë në fshatin Sanxhak, në Laç në pronësi të Hakik Çokut.

Si pasojë e flakëve dhe tymit djali i Hakik Çokut, 2 vjeç, është gjetur i pajetë në ambientet e brendshme të banesës.

I mituri është gjetur poshtë divanit dhe nga veprimet e para hetimore, rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies.

Kurbin/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambjentet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies.

Në vendngjarje grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *