AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapen 20 kg drogë në Korfuz, në pranga 29-vjeçari shqiptar

Korfuz, kapen mbi 20 kg marijuane, arrestohet 1 shqiptar, ne kerkim 2 te tjere. Droga u kap ne veri te ishullit, ne nje zone pyjore prane bregdetit.

Droga e ndare ne dy canta, e futur ne 18 pako me peshe totale 20 kg 860 gram marijuane. Ne pranga nje shqiptar 29-vjec, ne kerkim dy shqiptare 19 dhe 20-vjec.

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *