Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Kamioni del nga rruga, plagoset drejtuesi i mjetit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në  aksin Elbasan – Peqin në fshatin Paulesh  ku një  kamion me targa Maqedonase ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka pësuar dëme të lehta drejtuesi i mjetit me shtetësi maqedonase.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe ambulanca të cilët kanë marrë drejtuesin e mjetit dhe e kanë  transportuar drejt spitalit.

Nuk dihen akoma shkaqet e aksidentit ndërkohë që drejtuesi i mjetit fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *