Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin në Kavajë

Eshtë dhënë masa e sigurisë “Arrest me burg” për vëllain e Bledar Toçit, Bernard Toçi.

Gjykata e Kavajës la në burg vëllain e Bledar Toçit për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Bernard Toçit iu gjet në banesë 7 doza kokainë. Mësohet se Bernard Toçi ka qenë e proceduar edhe më parë.

Prokuroria ka kërkuar caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg”. Prokurori shprehet se dyshohet se lënda narkotike e gjetur në banesë është sjell nga Bernard Toçi.

Ndërsa avokati i Toçit shprehet se arrestimi i tij është i paligjshëm dhe se ai nuk lidhje me ngjarjen.

(K.H/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *