Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Gjendet një gomone në bregdetin e Vlorës, ja për çfarë u përdor dhe më pas u braktis nga trafikantët

Gjendet në bregun e Delisufit një mjet lundrues tip gomone, e cila dyshohet se është përdorur për transportimin e 50 shtetasve sirianë në drejtim të Italisë.

Gomonia ka dalë në bregun e Adriatikut, dyshohet si pasojë e baticës, ndërkohë që mendohet të jetë e njëjta gomone që u braktis në det në datën 8 janar, pasi u shpëtuan shtetasit sirianë.

Me këtë mjet do të transportoheshin drejt Italisë 50 sirianë, një pjesë e të cilëve pësoi lëndime në det, për shkak se gomonia u përfshi nga flakët, pas motit të trazuar.

Për ngjarjen derimë tani janë vënë në pranga 3 persona, përfshirë dhe një të ri i identifikuar si Emiljano Likaj që dyshohet se ka qenë drejtuesi i gomones.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.