Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjendet i vdekur në anë të një kanali një 50-vjeçar në Vlorë, dyshimet e para

LAJM I FUNDIT/ Gjendet i vdekur në anë të një kanali një 50-vjeçar në Vlorë, dyshimet e para

Një 50-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të një kanali në qytetin e Vlorës. Policia e qytetit bregdetar bën me dije se shtetasi me inicialet G.B.,  është gjetur i vdekur në lagjen “24 Maji”, dhe në trupin e tij nuk konstatohen shenja dhune. 50-vjeçari vuan nga sëmundja e epilepsisë dhe dyshohet që kjo mund të jetë bërë shkak që ai të jetë rrëzuar aksidentalisht dhe të jetë mbytur në kanal.

Njoftimi i plotë i policisë: Më datë 14.01.2021, rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal.(F.M/Faxweb.al)

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *