Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ E zënë poshtë pllakat e gurit, humb jetën një 55-vjeçar në Berat (Emri+detaje)

Një 55-vjeçar i identifikuar si Vladimir Ceno ka humbur jetën në Berat pranë zonës që nxiren pllaka guri, ngjarje e cila dyshohet të ketë qenë aksidentale.

55-vjeçari ka qënë duke kullotur bagëtinë dhe gjatë mbrëmjes ka pushuar në një zgavër ku nxiren pllakat, dhe si pasojë e rrëshkitjes së tyre dyshohet se ka humbur jetën.

Pasi nuk është kthyer në banesë familjarët kanë vendosur të kërkojnë të afërmin e tyre, dhe mëngjesin e sotëm e kanë gjetur në vendin e quajtur Rabjak.

Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje me pasojë vde.kjen, ndërkohë që derimë tani dyshimet janë se gjithçka ka qenë aksidentale.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *