Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

E rëndë/ Plagos me shat vëllain, 60-vjeçari në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dityën e sotme në qytetin e Vlorës ku vëllai ka plagosur vëllain me veglën e punës.
Sipas informacionit zyrtarë të policisë në fshatin Kërkovë pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi A.T rreth 55-vjeç ka plagosur me veglën e punë, shat, vëllain e tij me iniciale H.T rreth 60-vjeç.
60-vjeçari është dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Vlorës ku sipas mjekëve është në gjendje të rëndë shëndetësore.
Ndërkohë sa i përketë 55-vjeçarit, ai është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

Informacion paraprak:

Rreth orës 18:46, në fshatin Kërkovë Vlorë, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi A. T., rreth 55 vjeç ka plagosur me një vegël pune (shat) vëllain e tij H. T., 60 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Vlorës në gjendje kritike për jetën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka bërë shoqërimin e shtetasit A. T, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po kryen veprimet hetimore në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *