Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

EMRI/ Plas sherri, kush është personi që kërcënoi fqinjin se do ta digjte. Gruaja e tij përfundon me plagë në duar

Një konflikt mes fqinjëve ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Burime për Fax News bëjnë me dije se Ndriçim Zekthi ka kërcënuar fqinjën se do ta digjte pas një problemi që kanë pasur mes tyre.

Për të parandaluar ngjarjen e rëndë, ka ndërhyrë gruaja, e cila ka marrë plagë në duar. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar personat e përfshirë.

Ndërsa gruaja është transportuar për në spitalin e Elbasanit, ku po merr ndihmë mjekësore.

(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *