Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Digjet gjatë natës “Audi” në Elbasan, dyshimet e para për ngjarjen

Një mjet është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan, i cili ka qenë i parkuar pranë banesës së shtetasit me iniciale XH.Ç.

Ky i fundit, 25-vjeç, i cili ka qenë pronar i mjetit, rezulton pa precedent penal, ndërsa hetimet për ngjarjen vijojnë.

“Në orët e para të mëngjesit,  në lagjen “Haxhias”, Elbasan,  është djegur  mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit”, njofton Policia. (E.K/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *