Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, reagon Arta Marku: Kemi nisur verifikimet

Pas kërkesës që Këshilli i Lartë i Prokurorisë i drejtoi prokurores së Përgjithshme Arta Markut, në lidhje me prokurorin e Durrësit Arjan Ndoja, ka reaguar kjo e fundit.
Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *