Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet kreu i dhomës së tregtisë, për çfarë akuzohet biznesmeni i njohur

Është arrestuar kryetari i dhomës së tregtisë dhe industrisë në Lezhë, Pashk Palokaj.

Arrestimi i biznesmenit është bërë me urdhër të Prokurorisë, pas hetimeve të kryera për vdekjen e një punëtori, në muajin gusht të vitit 2019, te pallati që ai po ndërtonte në lagjen Beslidhja të Lezhës.

Mbi të rëndojnë akuzat e ndërtimit pa leje, moszbatimit të rregullave të sigurisë në punë dhe punësim i paligjshëm.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *