Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Arrèstohet 20-vjeçari në Elbasan, e kishte kthyer banesën në ‘depo’ ármátimi

Gjatë kontrollit rutinë të zhvilluar nga policia e Elbasanit është arrestuar një 20 vjeçar, emri i të cilit nuk është bërë publik, pasi në banesën e tij janë gjetur disa municione (armë dhe plumba).

Për këtë arsye është shoqëruar në komisariatin e policisë së Elbasanit për hetime të mëtejshmen.

Ende nuk dihet nëse 20 vjeçari ka lidhje me ngjarjet e mëparshme të ndodhura në Elbasan, ndërsa pritet që pas marrjeve në pyetje nga hetuesit të mundet të nxirret ndonjë informacion mbi arsyet pse i riu mbante armatime dhe municione në shtëpi.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *