Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, policia jep detajet

Një zjarr ka rënë në një apartament në Durrës pranë stacionit të trenit. Bëhet me dije se nuk raportohet për të lënduar ndërkohë që zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Policia bën me dije se janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi

Më datë 27.09.2020, rreth orës 09:35, në lagjen nr.17, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e shtetases Dh.H., dhe ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *