AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Aksidenti i frikshëm, kamioni përplas veturën, dyshohet se…(Foto)

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur Mirakë ku një veturë është përplasur me një kamion.

Ndërkohë mësohet se në këtë zonë kanë nisur edhe reshjet e shiut shkak për të cilin paraprakisht dyshohet se ka ndodhur ngjarja, ndërsa deri më tani nuk raportohet për të plagosur.

Siç edhe mund të shikohet në foton e mëposhtme, me sa duket përplasja ka qenë e fortë pasi mjetet kanë marrë dëmtime të konsiderueshme.

Burime bëjnë me dije se Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes nga ku pritet të mësohen më shumë detaje.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *