Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në Kamëz, automjeti rrotullohet dhe përplaset me shtyllën e ndriçimit, plagoset 1 person

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Kamëz, ku dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e drejtimit të makinës duke u përplasur me një mur anësor.

Nga përplasja ka mbetur i plagosur por jashtë rrezikut për jetën shoferi. Goditja ka qenë tepër e fortë sa makina është rrotulluar duke i rënë edhe një shtylle ndriçimi e për pasojë kjo e fundit është rrëzuar në tokë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *