AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident masiv në Elbasan, përplasen tre mjete, plagoset një grua

Një grua është plagosur lehte mëngjesin e kësaj të diele në aksin Elbasan- Tirane në afërsi të Rrethrrotullimit të Bradasheshit.

Në aksident janë përfshirë tre automjete.

Drejtuesit e të tri automjeteve të cilat u përfshinë në aksident dhe personat e tjerë që po udhëtonin me to nuk kanë pësuar asnjë lloj dëmtimi, ndërsa nuk janë ende të qarta rrethanat dhe shkaqet në të cilat ndodhi.

Fjalët Kyce

Burg nga disa muaj deri në 15 vite për ata që dalin pa leje dhe shkelin karantinën, si e komentoni nismën e fundit të kryeministrit Rama?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *