Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë pranë ambasadës italiane në Tiranë, makinat përplasen ‘kokë më kokë’ dhe bëhen ‘copash’

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet, përballë ambasadës italiane, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.Si pasojë e përplasjes së  një automjet tip Skoda me BMW-në, kanë mbetur të plagosur dy persona.

Shoferi i mjetit tip “Skoda” gjendet ende brenda në makinë gjendje të rëndë në pritje të ndihmës së parë mjekësore.

Ndërkohë personi i cili udhëtonte me mjetin tip BMW është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Vijon…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *