Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksídènt i rèndë në mes të Tiranës, motorri përplás këmbësoren

Një áksídent me pasojë plágòsjen ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Drejtuesi i një motorri, i identifikuar me inicialet K.N., përplási një të moshuar 75 vjeçare, e cila u dërgua me ùrgjèncë në spítal ku ndodhet nën kujdesin e mjekève.

Pòlicia ka shoqëruar në Komisariat drejtuesin e motorrit ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.10.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Tre Dëshmorët”, mjeti motorr me drejtues K.N., ka áksidèntuar këmbësoren shtetasen V.Z.,75 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Pòlícisë Nr.6, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *