Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident i rëndë, ‘Benz-i’ përplas policin në qëndër të Vlorës, shoferi ia mbath nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të qytetit të Vlorës, ku një automjet tip “Benz”, ka përplasur një efektiv policie.

Drejtuesi i mjetit është larguar me shpejtësi nga vendngjarja, ndërkohë që polici i lënduar është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetiomr dhe policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. Po punohet gjithashtu për identifikimin e shoferit të mjetit tip “Benz” si dhe kapjen e tij.

Njoftimi i policisë: Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 21.01.2021, rreth orës 18:00, në lagjen Kushtrim, Vlorë, një mjet i markës benz, me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarje shtetasin M. S, i cili ndodhet në spital, në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *