Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Aksident fatal në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit, plagoset rëndë një tjetër (Video)

Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Viktima i moshës 41 vjeç dhe është identifikuar si M.Tuda.

Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin për pasojë ka humbur jetën njëri prej drejtusëve të mjetit. Një tjetër person ka mbetur i lënduar rëndë është dërguar për në Tiranë.

Shijak/Informacion paraprak

Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues shtetasin M.T., 44 vjeç, banues në Durrës është përplasur me një automjet tjetër tip Benz me drejtues shtetasin N.H., 41 vjeç. Për pasojë, kanë ndërruar jetë të dy drejtuesit e mjeteve.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close