Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Korçë/ Adoleshentja tenton ti japë fund jetës, konsumoi 60 pilula paracetamol

Një 16-vjeçare në qytetin e Korçës ka tentuar të vetèhelmohet duke konsumuar 60 pilula paracetamol. Pòlicia njofton se adoleshentja me iniciale S.K banuese në fshatin Vloçisht, është dërguar me urgjencën e Spítalit Rajonal Korçë.

Fatmirësisht ndodhet jashtë rrèzikut për jetën. Nuk dihet cila ishte arsyeja që ndërmori këtë akt për ti dhënë fund jetës.

Ditën e sotme, edhe një 63-vjeçar nga Korça përfundoi në spítal sepse ra nga mushka dhe ndodhet në gjendje të rèndë.(A.M/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *