Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Mjeti përplas rëndë 70-vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital

Sot rreth orës 10: 50, në autostradën Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Bejar” shtetasi L.L., 62 vjeç, banues në Patos, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Skanie” është përplasur me motorrcikletën tip “Honday” me drejtues shtetasin H. Sh.,70 vjeç, banues në Tepelenë.

Si pasojë e përplasjes ka ngelur i dëmtuar shtetasi H. Sh, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi L.L është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *