Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ngeli pa punë se Covid-19 ‘anuloi’ dasmat, shpërthen në ofendime këngëtari shqiptar: Unë s’ja q* sezonin e nanës…

Këngëtari kosovar dhe ish-deputeti Labinot Tahiri ka përdorur një gjuhë banale në një postim në profilin e tij në Facebook pas paralajmërimeve që kishte bërë se do të thërrasë protesta nëse nuk do të ketë organizim të dasmave si pasojë e pandemisë.

Tahiri ka shkruar se për të nuk është e rëndësishme a mbahen dasmat duke përdorur një fjalor banal.

“Ngoni mirë, unë sja q* sezonen e nanes as pak, se punoj qe 20 vjet!Unë kam fol për të gjitha ndërrmarjet, shembull ; nëse qilet ajroporti si kan me udhëtu 200 e 300 udhetarë o m*t”, ka shkruar ai.

Ai ka thënë se nëse sot e lë muzikën do të mund të jetojë edhe 20 vjet pa punuar.

“Ngoni mire, sot me e lan muziken jetoj edhe 20 vjet pa punua askund me ndjers e kam ba punen dhe paguaj tatim e jap per shtetin ka te sillen”, ka shkruar ai.

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *