Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Jetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Cilat janë 5 këngët shqip më të kërkuara në Shazam

Si asnjëherë më parë playlista e kësaj jave nga“Shazam” flet shqip.

 Në vendin e parë, është ringjitur “Mi Gente” e J Balvin dhe Willi William, duke zbritur në vendin e dytë “Andiamo” të Capital T dhe Ardian Bujupi. Vendi i 3-të mbahet nga një artiste shqiptare, Dua Lipa, me New Rules, këngë e cila po thyen rekorde në Britaninë e Madhe.

Vendin i katërt mbahet nga një tjetër këngë shqip, pikërisht “Karma” e djemve të Threedots. Klasifikmi mbyllet nga kënga “Mi Gna” e Super Sako, shumë e pëlqyer nga shqiptarët.

(S.SH/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *