Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kush është 43-vjeçari i shumëkërkuar që u arrestua sot në Tiranë

Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 43-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane.

Burime zyrtare nga policia bënë të ditur se në pranga është vënë shtetasi Petrit Lekndreaj.

Njoftimi i policisë:

Kapet dhe arrestohet përkohësisht, me qëllim ekstradimi drejt Italisë një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma, i dënuar me 20 vjet burg.

Forca e Posaçme e Operacioneve Speciale dhe Kërkimit pranë D.V.P. Tiranë, ndaloi dhe arrestoi përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt shtetit Italian, shtetasin shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar:

(E.K/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close