Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Kur të dh*es unë ik haje”, degjeneron debati në emision: Ik mos na çaj trapin

Ka degjeneruar në ofendime dhe në fjalë banale debati midis Shpëtim Nazarkos dhe Alfred Lelës.

Mbrëmjen e djeshme ata ishin pjesë e panelit të të ftuarve në emisionin “Top Show”, për të diskutuar nëse ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj duhet të japë dorëheqjen ose jo, pas publikimit të audiopërgjimit të PD-së.

Por nuk kanë munguar edhe pëplasjet midis tyre, të ndjekura nga fyerjet dhe ofendimet.

Kjo nuk është hera e parë që Nazarko shpërthen në fjalë banale në një studio televizive, por ajo që bën përshtypje është reagmi i Lelës i cili zakonisht shfaqet me i qetë nëpër debate televizive.

Debati

Shpëtim Nazarko: PD po nuk nxorri burimin nga e mori videon do i shkojmë me paketa
në burg
Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti
Lela: Ti je gomar

Nazarko: A ma ha munë. Kur të dhjes unë ik haje.

Lela: Ik dil në pension mos na çaj trapin.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *