Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kujton takimet me të prekurit nga tërmeti, miss Serbia përlotet në emision: Nuk kam shumë…

Irina ishte e ftuar sot në “Wake up”, ku e përlotur rrëfeu historitë më prekëse që përjetoi në Durrës, Laç dhe Vorë mes të prekurve nga tërmeti.

Përveç personazheve të njohur të ekranit shqiptar, në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti vdekjeprurës i 26 nëntorit, u ka ardhur edhe miss Serbia, Irina Jovanka.

Kjo e fundit ka fluturuar drejt Shqipërisë për të parë nga afër situatën. Irina ka vizituar zonat e prekura për t’u njohur më nga afër me pasojat e këtij tërmeti dhe për t’i qëndruar pranë njerëzve që kanë nevojë për ndihma.

“Do kthehem sërish në Shqipëri sepse këta njerëz kanë nevojë për ne. Unë nuk kam shumë para por përmes sensibilizmit dhe dëshirës së mirë ne mund ti ndihmojmë këta njerëz”, ishte mesazhi i saj.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *