Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Kujtim Gjuzi: Kam bërë 9 mëkate, kam prekur 83 zemra dhe e kam nivelin e mirësisë 267%. E kam vendin në parajsë

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë dhe njëherësh kreu i partisë Konservator Kujtim Gjuzi, është mjaft aktiv në rrjetin social Facebook ku herë pas here bën sondazhe me aplikacionet që i tregojnë sa i mirë është apo i parashikojnë të ardhmen.

Së fundmi ai ka provuar se ku do të përfundojë pas vde.kjes duke bërë edhe një bilanc të jetës.

Ligjvënësi thotë se ka bërë 190 të mira, ka prekur 83 zemra dhe se nivelin e mirësisë e ka 267%. Ndërkohë, shton edhe se ka kryer 9 mëkate, e megjithatë disa prej ndjekësve të tij mendojnë se e ka vendin në Parajsë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *