Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Te FunditTe Gjitha

Kryeministri ngriti dolli për Bashën, Berisha: Rama po përgatit vetën për Bashën kryeministër

Pas dollisë që kryeministri Rama ngriti për kreun e opozitës Lulzim Basha reagon dhe ish-kryeministri Sali Berisha.  Me anë të një postimi në rrjetet sociale Berisha shkruan se Dollia e Rames per Bashën në Vlorë është paniku i humbësit dhe se Rama po përgatit vetën për Bashën kryeministër.

Postimi i plotë i Berishës

Rama po pregatit veten per Bashen kryeminister!

Dollia e Rames per Bashen ne Vlore eshte paniku i humbesit, apo, me gjuhe deti, i te mbyturit qe klith ta shpetojne!
Simbolika, ikona flet me shume se teksti dhe ligjerata.

Ndaj dhe Rama zgjodhi dreken me peshkataret per te ngritur dolline/klithme per Bashen, e cila jehoi gjate “kapiteeen po mbytem kapiteen, me shpetoni ju lutem se me mori deti”. Kapiteni ia ktheu aty per aty: pi sa te duash dolli per Bashen, je i pa shprese”! sb

(S.SH/SHuplaka)

bb

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.