Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Kryemadhi takon drejtuesit e LSI-së në kryeqytet, ndizen motorët: Gati për 11 mandate në Tiranë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar këtë të mërkurë një takim me kryetarët dhe sekretarët e kësaj force politike në Bashkinë e Tiranës.

Takimin Kryemadhi e ka bërë publik me anë të një story në instagram. Ajo shkruan se LSI është gati për të marrë 11 mandate në Tiranë. Të 11 deputët shprehet Kryemadhi do të jenë mbështetje për të gjithë qytetarët.

“Takim organizativ. VOTO 6 LSI. LSI është gati për 11 mandate në Tiranë. 11 deputetë që do të jenë mbështetja juaj për punësimin, zhvillimin ekonomik e social. Ata do të çojnë përpara misionin #SHQIPËRIAshtëpiaJUAJ,” shkruan Kryemadhi.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.