AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Kryemadhi publikon FOTO: Edi Rama me koalicionin e tij të krimit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shihen sën bashku Edi Rama, Saimir Tahiri, kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako dhe ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri të rrethuar nga bandat e krimit, siç e cilësoi Kryemadhi.

“Edi Rama me koalicionin e tij të krimit!
Këto janë pjesa e tepsisë dhe drejtuesit e timonit!”, shkruan Kryemadhi. (B.H/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *