FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Kryemadhi ironizon Ramën për emrat e shkrimtarëve në avion: Ky edhe kopjacin s’e bën mirë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka ironizuar Kryeministrin Rama rreth ‘Air Albania’ dhe inisiativës për të emërtuar avionët me emrat e disa prek poetëve shqiptarë.

Kryemadhi ka publikuar fotot e kompanisë ajrore norvegjeze Air Shuttle e cila, sipas saj, e ka bërë më parë këtë në nderim të heronjve dhe shkrimtarëve të tyre.

Ky as kopjacin nuk e bën mirë, ka përfunduar shënimin e saj ironik znj. Kryemadhi.

Ja postimi i plotë i kryetares së LSI-së

Norwegian Air Shuttle e kanë bërë më parë, në respekt të heronjve, shkrimtarëve të tyre.
Ps. Ky edhe kopjacin s’e bën mirë… ???? ????

 

(E.K/FAXWEB.AL) 

 

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.