Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Kryebashkiaku socialist shfaqet me fotot e Enver Hoxhës në homazhe

Gjatë ditës së sotme në homazhet në nder të të rënëve për atdheun ishin edhe disa fanatikë të ish-diktatorit Enver Hoxha të cilët mbanin pankarta dhe fotot e tij.

Kjo shfaqje e ithtarëve të ish diktatorit me fotot e tij në duar është bërë normale së fundmi,  pasi ato janë shfaqur dhe me parë, madje dhe në prani të zyrtarëve të lartë socialistë.

Sot kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, është fotografuar teksa qëndron përkrah fotove të ish diktatorit Hoxha.

Ndërkohë që ish-kryeministri Berisha ka ironizuar Dakon në Facebook, ku shkruan:

“Përjetë me kryexhelatin Enver Hoxha, Hitlerin shqiptar të Pasluftës së Dytë Botërore! sb”

(M.Q/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.