AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“Kryebashkiaku organizator i një vrasjeje”, denoncimi i fortë: Ka urdhëruar 3 oficerë në një konflikt

Një denoncim i fortë është bërë publik vetëm disa minuta më parë nga ish-kryeministri, Sali Berisha i cili përmes publikimit të mesazheit të “qytetarit dixhital” shprehet se një tjetër akuzë e rëndë është bërë për kryebashkiakun e sapo zgjedhur në drejtimin e bashksë së Lezhës, Pjerin Ndreun.

Referuar Berishës, qytetari shprehet se Ndreu ka urdhëruar 3 oficer policie ku i ngatërrojnë në një konflikt me pasojë vdekjen e një personi.

Denoncimi i plotë:

Akuze tjeter e rende per Pjerin Ndreun si organizator vrasje!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr pashe lajmin tend per Pirin Ndreun aj qytetari qe kish ber nje denocim per te.Po ta them dhe un nje kujozitet ne Rreshen ka qen nje eksponet i rrezikshem per qytetin Ilir Reci dhe Pirin Ndreu urdheron 3 oficer policie me ne krye Vlash Kacorrin dhe i lujne nje loje me Bardhajt e Nderfushzit ku i ngatrrojn ne nje konflikt me pasoj vdekjen e Ilir Recit per saksine i informacionit me paft zoti nga shpia ne qoft se jam tu te rrejt.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *