Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Denòncimi i fòrtë i Berishës: Merret pèng kryebashkiaku i Vorës, pèngmarrësi i njohur në botën e krímit (EMRI)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denòncim të fòrtë mbrëmjen e sotme ku shprehet se një ditë më parë është marrë pèng për disa orë kryebashkiaku në detyrë i Vorës Hakuran Brahimi.

Berisha ka publikuar një mesazh që ka mbërritur në adresë të tij në rrjetet sociale, ndërsa referuar këtij të fundit, shkruan edhe emrin e pèngmarrësit një person sipas tij i njohur në botën e krímit. Denòncuesi deklaron se është punonjës i pòlicisë bashkiake të Vorës.

Postimi i plotë: Merret pèng narkòkryetari mònist i Vores!
Pòlicia fsheh ngjarjen. Lexoni denoncimin e pòlicit digjital. sb

Pershendetie Z berisha mbrem meret Pèng per disa ore kryetari ne detyr bashkis vore Z Hekuran Brahimai personi qe e ka Mare Pèng quhet Alfonc Gjoka nje person I njohur I botes Krímit Arsya qe esht mar Pèng e prones qe prèket nga Projekti mafjòz I narkòbánditeve. Pòlicia hesht per kete ngjárje. Te lutem anònim Se Jam pòlic I bashkis vore. Respekte

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *