Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kryebashkiaku i Beratit uron festën e Pavarësisë me videon me dron, harron që lumi Osum nxin nga ndotjet masive

Ervin Demo, kryebashkiaku i Beratit, i cili jo pak herë është përfshirë në disa skandale të punonjësve të institucionit që drejton, duket se nuk i hidhka sytë nga lumi që përshkon qytetin, por vetëm kujdeset për propagandë.

Në një video të postuar në Instagramin e tij personal, për ditën e Pavarësisë, Demo ka treguar flamurin kuqezi në kalanë e Beratit, por kjo video propagandistike ka shkuar keq, pasi në të duket lumi Osum, i cili sterron nga ndotja. Kujtojmë se prej kohësh qytetarët e Beratit janë ankuar për ndotjen masive të lumit Osum, pasi në të janë gjendur edhe kafshë të ngordhura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ervin Demo (@ervindemo)

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *