Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjendet i pajetë në banesë 39-vjeçari, dyshimet e para (Emri+Foto)

Burime bëjnë me dije se Hamit Hysa 39-vjeç vjeç nga fshati Kroj i Madh malësi të Krujës është vetëvrarë me armë pranë banesës së tij, ndërsa shkaqet ende janë të panjohura, por mendohet nga depresioni.

Sipas njoftimit të Policisë, grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

“Më datë 21.04.2020, në fshatin Kroi Madh, Krujë, në banesën e tij dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu shtetasi H.H., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.”, njofton Policia.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *