Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Kriza politike, kush është eksperti amerikan që takoi Basha me aleatët

Kreu i Partisë Demnokratike Lulzim Basha po zhvillon një mbledhje në selinë blu me aleatët.

Burime për Fax News bëjnë me dije se në mbledhjen e thirrur nga Basha janë të pranishëm kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe nënkryetari  Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Agron Duka, Nard Ndoka, Vangje Dule, Dashamir Shehi.

Ndërkohë që mësohet se Basha dhe aleatët ka zhvilluar një takim edhe me ekspertin amerikan David Philips.

David Philips është një aktivist i të drejtave të njeriut ka pirë një kafe me kryetarin e PD-së dhe aleatet e opozitës, ku kanë diskutuar për situatën politike.

Bëhet e ditur se takimi mes tyre nuk ka lidhje me negociatat për krizën politike.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close