Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Kot thamë që qeveria nuk ka qen!”, ish-ministri: Meriton dekoratë dhe jo qafore ortopedike

Laert Vasili ka publikuar gjatë ditës një foto dhe një video me të cilën pretendon se është dhunuar nga artistët dhe aktivistët q mbrojnë Teatrin Kombëtar të mos shembet, ndërsa lajmi ka patur reagime të shumta.

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan në një postim në facebook se VasilI nuk meriton qafore por dekoratë, teksa bën ironi kur kujton debatin për qentë e ekipeve të kërkim-shpëtimit duke thënë: “Kot thamë se qeveria nuk ka qen!

“Kot thamë që qeveria nuk ka qen!

I lëshon natën te Teatri për të grisur afishet.

Meriton dekoratë dhe jo qafore ortopedike fallco në krevat spitali, ku as këmbët nuk i shtrin si çdo i sëmurë tjetër.

Dekoratën “qen i pushtetit”, për kontribut të spikatur provokues dhe që ja çpif publikut. Këtë dekoratë e jep Bashkia..

Çfarë pizevengësh!!!” shkruan Manjani.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close