Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

”Çfarë ju mban pragu atyre që më sulmuan”, Kosta Grillo bën postimin e fortë në rrjetet sociale, pasi tha se ishte tifoz me serbët

Gazetari sportiv Kosta Grillo ka reaguar për herë të parë publikisht pas sulmeve që ia janë bërë nga disa portale për faktin se ai ka deklaruar se është tifoz me Crvena Zvezda e Beogradit në përballjen më klubin e Tiranës në “Air Albania”.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Grillo falenderon miqtë shokët të afërmit, por më shumë edhe të panjohurit që e mbështetën. Por, nga ana tjetër shan të gjithë ata që sipas tij e kanë sulmuar pa të drejtë.

Grillo ka thënë se nga gjithë sulmet ndaj tij më së shumti e ka përjetuar familja. Postimi i plotë i Kosta Grillos:

“Falenderoj nga zemra miqtë shokët të afërmit, por më shumë edhe të panjohurit që sportin dhe mbështetjen që më kanë dhënë gjatë kësaj periudhe kaq të vështirë që e kalova me sukses…

Por nga ana tjetër  çfarë ju mban pragu i shtëpisë të gjithë atyre që më sulmuan me histeri hitleriane pa të drejtë Zoti i madh ju rënët mbi ta dhe të gjithë çfarë kanë”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *