FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Kosovë, arrihet marrëveshja mes PAN dhe AKR, ja kur do të mbahet seanca konstituive

Sapo është arritur një marrëveshje mes koalicionit PDK-AAK-NISMA dhe Aleancës Kosova e Re.

Burime të Radiotelevizionit të Kosovës, kanë bërë të ditur se para pak çastesh është arritur kjo marrëveshje.

Siç raporton RTK, vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës do të mund të mbahet të enjten ose të premten.

Duket se ngërçi më shumë se dymujor do të marrë fund, por megjithatë mbetet për tu parë se për çfarë janë marrë vesh palët mes tyre. (B.H/Shuplaka)

Fjalët Kyce

Publikohet videoja ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla konsumon kokainë në një ambient publik:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *